ЧЕХІЯ ДЛЯ ВАС - Весняні канікули 2019г.

ЧЕХІЯ ДЛЯ ВАС - Весняні канікули 2019г.

ЧЕХІЯ ДЛЯ ВАС - Весняні канікули 2019г.

23.03.2019 - 29.03.2019
Без нічних переїздів !!!
7 днів - поїзд (купе) + автобус.
Програма туру:
1день  -
Виїзд з київського ж/д вокзалу поїзд Київ-Львів .
2день -   Львов и Краков. 2 день.   
Прибуття в м. Львов. Посадка в комфортабельний автобус.Переїзд в Польшу.  Краков - обзорна  экскурсія по історичному центру : Вавельский холм , Королівский Кафедральний Собор, в  якому  поховани королі и выдатні  діячи, Старий Город:   Королевська дорога,   старейший в Центральній Европі - Ягеллонский университет, Головний Рынок з вежею Ратуши, Мариацкий костел , Флорианские Ворота............ .........Барбакан и фрагменты оборонительных стен города. Свободное время.
 Пропонуемо ,факультативно ,экскурсію - Еврейский квартал Казимеж (15 евро взр./10 евро діти). Ужин*. Переїзд в транзитний отель на терріторіі Польші. Ночлег. 
 3день - Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Прагу.  Запрошуємо на оглядову екскурсію по Старому місту. Ви відчуєте таємничу атмосферу, відвідавши головну історичну площу Старого Міста. Від давньої порохової вежі пройдете дорогою королів, станете свідком параду апостолів на старовинних астрономічних годинах, про рухомі фігурки курантів знають навіть ті, хто в Празі ніколи не бував! І тут же поруч гучна, вся в яскравих вітринах, Вацлавська площа. Вільний час. Усіх бажаючих запрошуємо відвідати екскурсії:
- Празький Град (15 євро дор. / 10 євро діти): Оглядова екскурсія по Празькому Граду, знаменитому Страговського монастиря, побачити скарбницю Лоретта і поспостерігати за зміною варти в Празькому Граді, відвідати кафедральний собор Святого Віта, Президентський палац і пройти по Златою вуличці зі середньовічними будиночками, загадати бажання на Карловому мосту.
- Прогулянка на кораблику по Влтаві з вечерею (30 євро дор. / 26 євро діти). Ви зробите захоплюючу і незабутню поїздку на комфортабельному річковому теплоході по р. Влтаві, під час якої ви познайомитеся з рядом відомих пам'яток міста. Романтична панорама - Мала Страна з її палацами, Страговський монастир, Празький Град з його Імператорським палацом і величним собором св. Віта, празькі мости, будівля Національного театру, Петршінскій пагорб з оглядового вежею і т.д. Все це ви побачите з палуби теплохода. Вечеря проходить за системою шведського столу, напої у вартість не включені. Теплоходи оснащені туалетом, є як крита, так і відкрита палуби. Розміщення в готелі. Ночівля
Чехия1.jpg
4 день. Дрезден і Прага.Сніданок. 8:00 пропонуємо екскурсію на автобусі в Дрезден (35/30 євро). Оглядова екскурсія: «Дрезден - древня столиця Саксонії». Стара саксонська столиця Дрезден був знаменитий в в Європі своєю чудовою архітектурою і художніми скарбами. Все змінилося, коли Дрезден серйозно постраждав під час Другої світової війни, але його реставрація дозволяє побачити місто у всьому його колишню велич. Обід * (20 євро). У вільний час РЕКОМЕНДУЄМО - відвідування всесвітньо відомої Дрезденської галереї - головного надбання міста (15 євро дорослі. / 10 євро - дітям). Тут зібрані шедеври епохи Відродження Вільний час. Повернення в Прагу.Рекомендуємо вечірню екскурсію «Містична Прага» (15/10 євро). Почуємо безліч таємничих легенд та історій про Прагу, які поповнять багаж Ваших знань від містичних екскурсоводів з факелом, або ліхтариком. Ви побачите стару Прагу: Староместскую площа з її палацами і соборами, Ратушу, Астрономічний куранти Орлої з їх містичною історією, Празький університет, Порохові ворота, Паризький і Єврейський кварталле. Повернення в готель. Ночлег.
   5 день- Чеський Крумлов + Оломоуц.Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в мальовничу та величну Південну Чехію. Романтичний край з безкрайніми лісами та озерами, маленькими містечками, старовинними замками і добрими людьми ... заїзд в замок Глубока над Влтавою (10 €) вх. квиток оплачується додатково (дор. 300крон / дітям 250 крон), неоготичний замок Глубока над Влтавою - куточок старої Англії на березі Влтави.www.zamek-hluboka.eu. Переїзд в Серце Південної Чехії - середньовічний г.Чешскій Крумлов. Опинившись на вуличках цього затишного містечка з черепичними дахами можна перенестись на декілька століть назад, тут нічого не змінилось з доби середньовіччя ... Вечірня екскурсія по загадковому Крумлову. У супроводі екскурсовода в старовинному костюмі, Ви проведете незабутні години і море приємних вражень. Транзитний нічліг на території Чехії, в готелі 3 *
  6 день. Величко - Львів.Ранній сніданок. 7:00 Виселення з готелю. Переїзд по території Польщі. По дорозі, відвідування «Соляних Копій Величко» (25 € з вх. Квитком і екскурсією) - найстаріше соляне підприємство на польських землях, яке функціонувало понад 7 століть, глибокі дев'ятиярусні тунелі, в яких побудовані підземні храми, містки, численні скульптурні твори і гноми - хранителі цих місць. Тут ми побачимо чарівні підземні озера, гроти, прекрасні каплиці і музейну експозицію, яка розповість про історію соляних озробок ... По завершенню, на глибині 135 м-світлове гірниче шоу про життя і побут шахтарів солі ....
Виїзд на Украіну. По шляху, зупинка на обід (7 євро) Прибуття до Львова до 24: 00. Посадка в поїзд (купе). Виїзд по маршруту: Львів - Київ.
7 день. Прибуття до Києва, згідно розкладу.
  Вартість: 255 евро.- дітям, 275 евро.- дорослим.
У вартість туру входить: Проїзд по маршруту автобусом єврокласу; Проживання по маршруту в готелях категорії 3 * в номерах зі всіма зручностями сніданки в готелі; групова Медична страховка; Супровід керівника групи по всьому маршруту; Додатково оплачується:
оглядові екскурсії, вказані в програмі:
Краків, Прага. (Поїзд купе) Київ - Львів - Київ, від 1300 Мінімум одна рекомендована екскурсія (при замовленні туру);
Факультативні екскурсії - на вибір, за бажанням туристів;
Вхідні квитки і проїзд в громадському транспорті;
Особисті витрати (обіди, сувеніри);
для організованих груп від 20 осіб можливе замовлення харчування-65 євро / чол.).
при наявності біометричного паспорта - віза не потрібна!.

Відправити замовлення

Тема форми

Індивідуальний підбір туру.

Наш фахівець підбере відпочинок для вашої дитини, в якому будуть враховані всі ваші побажання!

Підбір відпочинку в київському офісі
Ваш відпочинок застрахований
Будь-який зручний для вас спосіб оплати
Підберемо відпочинок мрії по телефону
Підписуйтесь! отримуйте гарячі пропозиції і цікаві новини.
45
підписано

Замовити дзвінок