Барселона, Ніца і Вінеція!

Барселона, Ніцца і Венеція! 2020р

Барселона, Ніца і Вінеція!

Щасливе сомбреро!
Барселона, Ніцца і Венеція! 2020г
Днів: 10   с 05.01 по 10.12.2020р
 Львів - Будапешт - Мюнхен - Цюріх - Барселона - Монсеррат - Коста-Брава - Фігерас - Ніцца - Монако - Канни - Венеція-Львів
 10 екскурсій вже в ціні!
!!! Без нічних переїздів !!!
День 1. Будапешт - Львів - Мукачево - Стрий
 Львів. Безкоштовні трансфери «ж / д вокзал - Термінал-А».
Відправлення в тур з Комплексу Термінал «А» (можливість приєднатися до групи в Стрию, Мукачево). Переїзд в Будапешт. Запрошуємо Вас на невелику вечірню екскурсію «Шарм нічного Будапешта». Ми проведемо вільний час в улюбленому місці прогулянок угорської знаті - набережній Корзо і фешенебельній вулиці Ваци. Тут Пешт ошатний, святковий навіть в будні!
Для всіх бажаючих «Ажурна оздоба Будапешта» (26 € / 18 €). Сім мостів служить прикрасою прекрасного Блакитного Дунаю, які, мов нитки перлів, пов'язують дві частини міста - Буду і Пешт ... У воді відображаються величні будівлі: Парламент, Академія наук, Королівський Палац ... Повз нас "пропливають" водолікарні, готелі, історичний музей і найкрасивіший розважальний комплекс Будапешта ...
Переїзд, поселення і ночівля в готелі на території Угорщини.
День 2. Мюнхен
 Сніданок. Переїзд в Німеччину. Оглядова екскурсія «Мюнхен - Легенда Баварії ...». В середині XIX століття Генріх Гейне писав: «Мюнхен розташований між мистецтвом і пивом, подібно селищу між пагорбів». Ці слова вірні й донині. Пивний фестиваль Октоберфест і Опера, ресторан «Хофбройхаус» і Пінакотека, завод BMW і футбольний клуб «Баварія» - ось чим славиться це місто, де старі баварські традиції і сучасність гармонійно доповнюють один одного. Мюнхен - справжнє місто-казка на півдні Німеччини. У вільний час рекомендуємо на вибір:
• «Баварська кухня, баварське пиво!» (26 € / 18 €). Гостинність і товариськість баварців - відомі у всьому світі! Вони вміють радіти життю, і по-справжньому розважатись! А в гарненькою мюнхенській пивній - ми відчуємо це в повній мірі!
• Сучасний Мюнхен - «Метрополія з ласкавим серцем» (18 € / 13 €) - ми вирушимо на фотопауза до символу Мюнхена - «баварського автогіганта» - концерну BMW. І це ще не все! Нас чекає Баварська гордість - «Allianz-arena»! - гігантська арена для світового футболу! Тут повітря просочене азартом і невгамовним жагою перемоги, адже на кону - Честь, Гідність і Слава! Час для фотопауза.
Переїзд і поселення в готелі на території Швейцарії.
День 3.
Люцерн - Рейнський водоспад - Цюріх
 Сніданок. Оглядова екскурсія «Цюріх - найстильніший мегаполіс Європи». Кому при згадці Цюріха не приходять на розум банківські рахунки і гноми-банкіри, чиї сейфи вважаються найнадійнішими в світі !? Історичний центр міста давно вже загубився між солідними будівлями банків і розкішних бутіків ... Але час не владний над знаменитими соборами і вузенькими вуличками, які пам'ятають ще римлян! Тут все ще пахне не золотом і новими банківськими купюрами, а квітами і нагрітим на сонці каменями ... Серце Цюріха - Старе місто, яке тісно обнімає ріку своїми кам'яними мостами і баштами. Озеро надає ландшафту міста неймовірної чарівності, завдяки якій воно виглядає як золотий скарб, який лежить на срібному дзеркалі ... Вільний час, на вибір:
• «Велич природи - Рейнський водоспад» (38 € / 30 €). Бурхливі кипучі потоки води блакитного кольору збиваються в піну ... розбиваються на дрібні-дрібні бризки, які стіною висять і клубочаться над останньою сходинкою каскаду, і, ніби, купаються в цьому чарівному тумані. Все несеться лавиною, вирує, ричить, водяний хаос поглинає і заворожує ...
• «Люцерн - серце Швейцарії» (33 € / 26 €). Ніби вийшовши з дитячих снів, казкове місто Люцерн лежить на березі мальовничого озера чотирьох кантонів. Люцерн є місцем, де народилась швейцарська легенда - Вільгельм Телль, і сучасна Швейцарія. Місто Люцерн має ідеальне розташування саме в тому місці, яке в історичному та естетичному сенсах може вважатися "істинної" Швейцарією ... Люцерн також славиться своїми старими мостами, у кожного з яких своя неповторна історія. Під час вечірньої прогулянки ми побачимо все, чим знамените це чарівне місто ...
Переїзд і поселення в готель на території Франції.
День 4. Барселона - Фламенко шоу
 Сніданок. Переїзд в Барселону.
Ola, Іспанія! - батьківщина відважних тореро і пристрасних Кармен! Країна-мрія, країна-загадка! Протягом усієї своєї історії Іспанія хвилювала уяву людини. Стародавні греки вважали, що в її садах ростуть золоті яблука, для арабів вона була Воротами в Рай ... Іспанія - це зустріч з гостинністю і радістю життя, хвилююча іспанська гітара, натхненні серенади, запальне фламенко і знаменита корида ... Екскурсія "Магія Готичного кварталу". У кожного міста є свої секрети: великі і маленькі, добрі і погані. У Барселоні ці секрети надійно охороняють вузенькі вулички Готичного Кварталу. Віками спостерігав цей район за течією життя міста, за зміною поколінь. Аромат, таємниці, чарівності , Флірт носиться в самому повітрі; 
День 5. Барселона - Бесалу - Порт Авентура - - Камп Ноу
Сніданок. Вільний час ... для себе!
... або, можна відвідати додаткові екскурсії:
• "Середньовічна душа Каталонії!» (55 € / 38 €). Складно собі уявити, що в наш час можна потрапити в Середньовіччі. Однак таке можливо. Ласкаво просимо на екскурсію в Бесалу і Рупіт - невеликі містечка, немов застиглі в часі. Бесалу в ньому так приємно прогулятися по вузьких вуличках, таким затишним і мрійливим. Життя тут тече неквапливо і розмірено. Весь містечко виглядає, немов декорація до історичного фільму, настільки тут все автентично. Городок багатий лавочками народної творчості та майстернями місцевих ремісників. по етітелям розповідають про секрети виготовлення і пропонують продегустувати найкращі продукти майстрів. Наступною зупинкою в нашій екскурсії буде не менше старий містечко Рупіт. Кожен куточок міста просочений легендами і переказами. Час ніби застиг в цьому місці: ось дрова на головній площі для спалення відьом на багатті , ось кам'яна церква підноситься над Рупіт, ось навісний дерев'яний міст, який з'єднує старе місто і сучасний. Все тут дихає історією, і місцеві жителі активно допомагають у збереженні традицій і колориту це про унікального містечка. Рупіт серед базальтових гір, цікавий і своїми пейзажами, і контрабандистським минулим, і, звичайно ж, смачною їжею. Після прогулянки по вулицях і площах, утвореним застиглої вулканічної лавою. При бажанні нас чекає дегустація типових місцевих продуктів: сільських ковбас, домашнього хліба і настояних на гірських травах лікарів.
• У сезон, поїздка в парк розваг «Порт Авентура» (31 € + вх. Квиток) - найбільший в Європі парк розваг і атракціонів, розташований на узбережжі Коста Дорада. Він визнаний найкращий в Іспанії і входить в десятку кращих парків в Європі! Весь парк, площа якого складає 117 тисяч квадратних метрів, поділений на 6 секцій. За останні 30 атракціонів PortAventura Park, аквапарки, гірки та тематичні зони змінюють одна одну в нескінченному калейдоскопі захоплюючих вражень і з кожним роком дивуючи відвідувачів новими розвагами.
• «Гра польоту, швидкості, мрії» (18 € + вх. Квиток) - рекомендуємо відвідати музей футбольного клубу «Барселона», а також легендарний Камп Ноу - найвідоміший стадіон Іспанії, і найбільший за місткістю не лише в Іспанії, але і у всій Європі. Стадіон Барселони приймав кращі футбольні команди світу! Тут «творили» Марадона, Рональдіньо, Гуардіола, Крюфф ... Камп Ноу це захоплення і захват, перемоги і поразки, успіх, сміх і сльози ... Це місце, яке обов'язково потрібно відчути! Адже футбол - це не просто гра ...
Увечері, для тих, хто ще не втомився і любить таємниці і легенди - екскурсія «Таємна Барселона». Столиці Каталонії вже більше двох тисяч років. Тут жили багаті і бідні, королі і служиві, відьми і інквізиція. З кожним століттям в місті з'являлося все більше і більше нечисті - привидів і привидів. Ми побачимо фонтан, який зачаровує тих, хто наважиться випити з нього води, почуємо легенду про «Барселонської вампіршу», подивимося в «Дзеркало Барселони.
  День 6. Барселона - Іспанське село - Монсеррат - Сітжес - будинок Міла (Каса Міла)
 Сніданок. Сьогодні нас чекає - «Святиня Іспанії - гора Монсеррат». На химерній незвичайної форми горі розташований старовинний монастир, де зберігається образ Святої Діви «Чорна Мадонна» ... Згідно легенди в IX столітті тут знайшли статую «Чорної Мадонни». Її спробували спустити вниз, але чим далі її несли, тим важче вона ставала. І тоді вирішили залишити її на вершині, а поряд заснували монастир ... Гора Монсеррат, розпиляна ангелами і яка охороняється «Чорною Мадонною», ще й неймовірно прекрасна! Вона росте і видозмінюється в міру наближення до неї, оживає, постійно міняє колірні відтінки ... Її вершини, часто оповиті туманом, скеровані в небо, заставляють засумніватись в реальності.
Повернення в Барселону і вільний час, рекомендуємо:
• Чи море, солце, пляжі .... Екскурсія з відпочинком на морі "Перлина Середземномор'я Ситжес" (30 € / 21 € + вх.квитки). Фешенебельний каталонський курорт Ситжес з невеликого поселення поступово перетворився у всесвітньо відомий курорт і навіть заслужив горде прізвисько «іспанського Сан-Тропе». Однією з основних визначних пам'яток Ситжесі є пляжі. Біла вежа височить над пінливим морем, море стає глибоким постепено, а пісок такий ніжний. У Ситжесе знаходиться будинок-музей «Bacardi». При бажанні ми можемо його відвідати і познайомитися з історією напою, що пройшов шлях від дешевого алкоголю для селян і моряків до напою, за який сьогодні платять до декількох тисяч доларів, і який використовується для створення елітних коктейлів. Ситжес називають столицею фестивалів і карнавалів, містом художників, модерністів і багатіїв. Ситжес змусить нас нескінченно закохатися в Каталонію! А закохавшись, як колись стверджувала чарівна Коко Шанель, належить пити шампанське. Переїзд на Коста-Брава. Ночівля в готелі.

 День 7. Відпочинок на Середземноморському узбережжі Іспанії (Коста-Брава) - Фігерас - Коста-Брава
 Сніданок. Відпочинок на Середземному морі Іспанії ...
Пляжний відпочинок в Іспанії по праву вважається одним з найкращих в світі. Це пояснюється теплим Середземним морем і унікальним мікрокліматом узбережжя, схованого від північних вітрів Піренеями ... Сонце, пальми, і вічне літо ...
Переїзд в м Фігерас і екскурсія - «Таємниці Сальвадора Далі» (вх. Квиток). Сальвадор Далі створив свій власний музей в місті Фігерас де він народився і помер. Це найбільший сюрреалістичний експонат у світі і один з найбільш відвідуваних музеїв в Іспанії, який зберігає живопис, скульптуру, ювелірні вироби та малюнки художника, а також приватну колекцію Далі картин інших відомих художників.
Переїзд і ночівля в готелі на території Франції.

День 8. Антіб - Канни - Монако - Ніцца - Прованс - Сен-Поль-де-Ванс
 Сніданок. Лазурний берег, французька Рів'єра ... ці назви милують вухо і звучать как обіцянка розкоші та краси, втілення мрії про безтурботний відпочинок, коли повсякденні справи залишаються в іншому, такому далекому і нереальному світі, а оточуюче середовище настільки чудове, що час тут завмирає, боячись порушити таку тендітну гармонію ... Оглядова екскурсія «Ніцца - Королева Лазурного Берега» - чарівна, витончена і ніжна ... Вузькі вулички, будинки, які пнуться вгору, арки з надбудованими над ними поверхами, сходи, що з'єднують хаотичний Перші різнорівневі споруди, крихітні площі з терасами ресторанів. Архітектура Ніцци наскрізь просякнута італійським духом. Маленькі магазинчики пахнуть духмяними травами Провансу, невеличкі ресторанчики кличуть своїми затишними залами, тераси піцерій захоплюють тротуари ... У вільний час рекомендуємо, на вибір:
• «Великий Лазурний Пиріг» (61 € / 46 €). Починаємо знайомство з містечка Антіб, де зможемо подивитися на найкрасивіші яхти світу, далі - бажаний куточок художників і артистів, місце, яке єднає закохані серця - Сен-Поль-де-Ванс, він притягує, наче магніт! Місто пишається своєю красою, середньовічною архітектурою і особливою любов'ю жителів! Переїзд в Канни - це оаза міжнародної еліти, рай для гурманів, місто розкішних вілл та екстравагантних палаців. Розташований на березі затоки Ля Напуль, курорт Канни майорить килимами лаванди і пухнастою мімози. Чудовий променад Бульвар Круазетт з пальмами, ресторанами, кафе і бутіками, мальовничі піщані пляжі, що розтягнулися по обидві сторони гавані, Палац фестивалів. Канни - місто кінозірок, відкритий для всіх охочих цілий рік. Девіз Канн «Життя-це свято».
• «Князівство розкоші - Монако» (38 € / 30 €) .. Монако виглядає як декорація до фільму про чуже багате життя .... Розкіш тут спокійно поєднується з поміркованістю, старенькі в діамантах їздять на рейсових автобусах, а біля магазинів Zara паркуються дорогі Ferrari. І все всім задоволені. У Монако сильні світу цього крутять романи, програють дуже великі суми в казино і вдаються до інших радощів життя ... Там на вулиці можна зустріти естрадних зірок, топ-моделей і спортивних чемпіонів.
Поселення і ночівля на території Італії.
День 9. Венеція - Острови Мурано і Бурано - Палац дожів - Венеціанська Лагуна
Сніданок. Виселення з готелю. Мрії збуваються!!! Оглядова екскурсія «Заручена з морем - Венеція!». Ось вона - неймовірна краса і зваблива романтика! Про Венецію написано багато, але кожен відкриває її для себе заново. Тут все унікальне і дивовижне: місто нагадує театральні декорації і зберігає таємниці багатьох поколінь ... Здається, ніби час струменить між стінами будинків, які пам'ятають славне минуле волелюбної Венеціанської республіки, імена тих, хто жив, любив і творив в цьому місті ... Вільний час, для всіх рекомендуємо екскурсії:
• Пропонуємо мандрівку прекрасною венеціанською лагуною - острова Мурано і Бурано (48 € / 38 €). Острів Мурано - Венеція в мініатюрі. Протягом багатьох століть острів Мурано славиться своїм венеціанським склом. Острови Бурано - це батьківщина мереживного мистецтва - крихітний світ, який зберіг свою неповторність «Серед вод і землі Північної Лагуни» (36 € / 30 €). Хочете відпочити в човні і насолодитися природною, живою красою лагуни зі стаканчиком доброго італійського вина "Fragolino"? Ми пропливемо поруч з островом Святого Георгія, де розташований собор Святого Георгія Побідоносця, побудованого в 16 столітті. Побачимо з води красивий острів Лідо. На острові у вересні кожного року проходить Міжнародний Венеціанський кінофестиваль. Побачимо вірменський острів Святого Лазаря, де жив лорд Байрон в 19 столітті. Будемо пропливати повз острів Мурано, на якому виробляють знамените в усьому світі венеціанське скло. І ще побачите багато, багато цікавого ...
• Водний круїз «Вся Краса Венеції!» (36 € / 30 €) - Прогулянка на водному таксі по Гранд Каналу - єдиній у світі "водній вулиці". Великий канал - символ блиску і розкоші Венеціанської Республіки! Ми побачимо «парад» понад 200 мармурових палаців, які оздоблюють звивистий водний шлях .
Поселення і ночівля в готелі на території Угорщини.

День 10. Львів - Токай
 Сніданок. Переїзд на Батьківщину відомого вина - «Короля вин - вина королів!» - місто Токай. Для всіх - дегустація токайських вин і «угорський гуляш» - за все хороше! (18 €)
Повернення в Україну. Прибуття до Львова, комплекс Термінал «А» орієнтовно в ~ 23: 00.
Для туристів, які відправляються на Львівський залізниці вокзал - трансфер з Комплексу Термінал «А» в 23.30
Вартість  від 468е
 Вартість туру ВКЛЮЧАЄ: •
 У разі якщо вік туриста становить понад 60 років або не досягає 6 років, необхідно додатково уточнити розмір доплати страхового платежу.
• проїзд автобусом єврокласу
• проживання в готелі зі сніданком
• екскурсії по програмі
• супровід керівника групи
Додатково оплачується: обов'язковий паку екскурсій від 130Е.

Відправити замовлення

Тема форми

Індивідуальний підбір туру.

Наш фахівець підбере відпочинок для вашої дитини, в якому будуть враховані всі ваші побажання!

Підбір відпочинку в київському офісі
Ваш відпочинок застрахований
Будь-який зручний для вас спосіб оплати
Підберемо відпочинок мрії по телефону
Підписуйтесь! отримуйте гарячі пропозиції і цікаві новини.
45
підписано

Замовити дзвінок