ТУР «Різдво у Полтаві», Зимові свята 2022

Зимові свята 2022

ТУР «Різдво у Полтаві», Зимові свята 2022

07.01.2022 – 08.01.2022 Україна, ТУР «Різдво у Полтаві» 2 дні departures Київ, автобусом

ТУР «Різдво у Полтаві», Зимові свята 2022

 Запрошуємо вас зустріти Різдво у Полтаві! 

В нашому святковому турі самі найцікавіші місця Полтави, самі найпривабливіші атракції, та самі смачні ресторанні забаганки.

Збирайте друзів та гайда з нами до Полтави! Зустрічати Різдво та загадувати бажання!

Різдво у Полтаві

07.01.2022-08.01.2022

1 День. 

Виїзд з Київа

Миргород оглядова екскурсія. Заглянувши в курортний парк міста, ми з подивом виявимо теперішню миргородську калюжу, яку Гоголь описав у своєму творі «Як посварився Іван Іванович з Іваном Никифоровичем».
У цьому ж парку був відкритий пам'ятник Гоголю до його 200-річного ювілею. Він став основою скульптурного комплексу, присвяченого героям гоголівських творів: Іван Івановичу та Іван Никифоровичу, Хлестакову, ковалю Вакулі і Оксані, незрівнянної Солохи, Пузатого Пацюка і навіть свині.Також на території парку ми помилуємося Успенською церквою, найстарішою культовою спорудою міста. Цей храм був побудований в 1887 році на місці дерев'яного храму, заснованого в 1648 році козацьким полковником М. Гладким. Він виконаний в стилі класицизму і розписаний учнями В. Васнецова.
Наступна наша зупинка – с. Великі Сорочинці. Це місце відоме нам знаменитим Сорочинським ярмарком. Але не лише цим! У селі знаходиться Спасо-Преображенський храм, в якому хрестили маленького Гоголя. Завітаємо до будинку письменника, де він проживав з народження. У музеї представлені особисті речі Гоголя, рукописи, перші друковані видання та посмертна маска.
Далі у нас  Опішня - справжня столиця гончарства, відома не тільки в Україні, але і в усьому світі. . Тут до нашого бережно зберігаються старовинні секрети технік та красок, завдяки яким місцеві вироби відрізняються незвичною красою.
Ми не тільки побуваємо в Національному музеї - заповіднику українського гончарства, але й познайомимося з відомою українською керамологом, етнологом, етнографом, істориком, майстринею, фундаторкою, директором ЕкоАгро Садиби-музею салону-студії "Лялина Світлиця" Оленою Щербань.
Ви відвідаєте ТРИ музеї : Музей звареного борщу, Музей живого хліба, Музей тканинної ляльки-мотанки + Весільну Хату з екскурсією.
Зустрінемо Свято Різдва, з колядуванням, вертепом, різдвяними пряниками, доброю з медом паляницею, кутею та узваром. Програма свята насичена з відтворенням стародавніх різдвяних традицій Полтавщини і зокрема в Опішні у понад столітній хаті, біля теплої печі, з веселими друзями.
Переїзд в Полтаву. Поселення в готель «Аристократ».
Вільний час. Ночівля.


2 День.  

Сніданок. Оглядова екскурсія - де Вас чекають унікальні пам'ятники, пов'язані з історією та звичаями міста. Під час екскурсії Полтава відкриє свої таємниці, порадує око прекрасними видами і неповторною архітектурою. У програмі екскурсії: пам'ятник Слави, Кругла площа, пам'ятник Н.В. Гоголю, пам'ятник Келіну, Краєзнавчий музей, Біла альтанка, пам'ятник полтавській галушці. Відвідування Хрестовоздвиженського монастиря - одного з важливих культурних центрів. Полтавщини, заснованого в 1650 році. З яким пов'язано чимало важливих історичних подій і багато знаменитих імен.
Відвідування музею Полтавської битви- На території заповідника «Поле Полтавської битви» в різний час відбувалися події, які докорінно змінили хід європейської історії: епізод битви між військами великого князя литовського Вітовта й ординського хана Темір-Кутлуя, вирішальний бій між гетьманом Іваном Виговським та полтавським полковником Мартином Пушкарем, Полтавська баталія 1709 року, операція часів ІІ світової війни «Френтік».
Битві під Полтавою 1709 року, як і постаті Івана Мазепи, досі не дано однозначної оцінки суспільством. Цей епізод української історії відіграв важливу роль у становленні Російської імперії, а тому громадська думка про Полтавську битву завжди формувалася під впливом поточного політичного моменту.
Виїзд в Диканьку.
У селищі, описаному в творах Гоголя, Ви зайдете в Свято-Миколаївський храм - старовинна будівля, в підземеллях якого зберігаються саркофаги Кочубеїв. На подвір'ї храму знаходиться старовинний колодязь і красива дзвіниця. Пройдете через Тріумфальну арку, побудовану в 1812 р в честь перемоги над Наполеоном.
Відвідування Музею Весілля. Де Ви побачите весільні вбрання минулих століть, українські вишиті сорочки і рушники, предмети побуту. Після цього сюрприз - обряд національного українського весілля. Він буде проведено прямо на Ваших очах, з Вашою безпосередньою участю! Наречений і наречена, свати, дружки, застілля, народні традиції занурюють в справжню народну весільну атмосферу, і все це супроводжується веселими піснями у виконанні українського фольклорного ансамблю!
Переїзд в Хутір поблизу Диканьки де нас зустрінуть Гоголівські герої і ми візьмемо участь у гулянні! Обід.
Заряд позитиву гарантуємо!
Повернення до Києву 


Вартість туру: 2980 грн


У вартість входить:
✅ трансфер за програмою
✅ супровід екскурсовода за програмою
✅ проживання в готелі «Аристократ»
✅ сніданки
✅ святкова різдвяна вечеря з традиційними стравами у Лялиній світлиці
✅ музей весілля- участь у театралізованому дійстві
✅ хутір Проні – театралізоване шоу
✅ страхування

У вартість не входить
✅ обід на Хуторі – 200 грн
✅ музей гончарства – 130 грн
✅ особисті витрати

certificacion
Туристичний оператор «Компанія СВ-груп».

Лицензія АВ №505193 видана Міністерством розвитку економіки та торгівлі України

Швидке оформлення замовлення

Індивідуальний підбір туру.

Наш фахівець підбере відпочинок для вашої дитини, в якому будуть враховані всі ваші побажання!

Підбір відпочинку в київському офісі
Ваш відпочинок застрахований
Будь-який зручний для вас спосіб оплати
Підберемо відпочинок мрії по телефону
Підписуйтесь! отримуйте гарячі пропозиції і цікаві новини.
99
підписано

Замовити дзвінок